AKTUALNIE ...

OPINIE I REFERENCJE NASZYCH KLIENTÓW

JANUSZ KOWALEWSKI

 

Firma REMBUD była moim wykonawcą domu jednorodzinnego w Kwidzynie. Oferowała nieocenioną pomoc w zakresie różnych rozwiązań technicznych i budowlanych oraz załatwianiu formalności związanych z budową.

 

Dużym plusem jest ogromna zdolność organizacyjna kierownictwa firmy. W pełni zapewniony nadzór i kontrola kierownika budowy, co miało przełożenie na jakość wykonywanych robót oraz dyscyplinę na budowie. Budowa była odpowiednio zabezpieczona i panował na niej porządek.

 

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą REMBUD i z czystym sumieniem mogę polecić ją innym inwestorom jako rzetelnego i wiarygodnego wykonawcę.

KATARZYNA i MICHAŁ

 

Współpracowaliśmy z firmą REMBUD, przy generalnym remoncie budynku w Gdyni Orłowie. REMBUD wykonał dla nas ponowną izolację fundamentów, położenie nowego pokrycia dachowego i odbudowanie kominów.

 

W budynku prace polegały na całkowitym remoncie/położeniu od nowa takich elementów jak : tynki, przeniesienie ścian, całkowita wymiana instalacji hydraulicznej, gazowej i elektrycznej, zabezpieczenie fundamentów od środka i wykonanie wylewek na poziomie przyziemia.

 

Dzięki dobrej organizacji i współpracy wszystkich ekip, które były nadzorowane przez REMBUD ten etap budowy zakończył się sukcesem!